KOSZYK JEST
PUSTY

Regulamin newslettera

REGULAMIN NEWSLETTERA

F.H.U. Karolina Zywar zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie newslettera.
Każdego klienta F.H.U. Karolina Zywar i użytkownika serwisów oraz czasopism należących należących do F.H.U. Karolina Zywar obowiązuje aktualny regulamin znajdujący się na stronie www.bialykredens.pl/regulamin-newslettera oraz www.bialykredens.pl/regulamin

Jakiekolwiek wprowadzane zmiany nie wpływają na podstawową zasadę: F.H.U. Karolina Zywar nie sprzedaje i nie udostępnia osobom trzecim danych personalnych czy adresowych klientów/ użytkowników swoich serwisów i czasopism.

Jeśli nie zgadzasz się z regulaminem, proszę nie odwiedzać serwisów, nie prenumerować czasopism należących do F.H.U. Karolina Zywar, oraz nie nabywać produktów i usług oferowanych przez F.H.U. Karolina Zywar.

Dane Osobowe

W czasie korzystania z serwisów należących do F.H.U. Ka Zywar możesz zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza lub w inny sposób. Dane, o które będziesz proszony, to w większości przypadków imię i adres e-mail. W przypadku formularzy zamówień będziesz proszony o podanie pełnych danych osobowych.

Wymagamy tylko tych danych, które są niezbędne do działania serwisu. Niepodanie wymaganych danych zablokuje czynność, którą te dane dotyczyły.

Subskrypcja bezpłatnych czasopism

Zaprenumerowanie elektronicznych i bezpłatnych czasopism należących do F.H.U. Karolina Zywar wymaga podania w odpowiednim formularzu swojego imienia i adresu e-mail. Pola te są obowiązkowe.

Uzyskane w ten sposób dane są dodawane do listy mailingowej e-zinu. Adres e-mail jest niezbędny do tego, aby można było wysłać danemu czytelnikowi numer czasopisma. Imię pozwala F.H.U. Karolina Zywar zwracać się do czytelników po imieniu.

Zamawianie usług i produktów

Zamawianie usług i produktów oferowanych przez FHU Karolina Zywar wymaga podania w odpowiednim formularzu pełniejszych danych adresowych. Pola obowiązkowe są oznaczone.

Niezapowiedziane Wiadomości

F.H.U. Karolina Zywar zastrzega sobie prawo do wysyłania niezapowiedzianych wiadomości osobom, których dane kontaktowe posiada i które zgodziły się z regulaminami zawartymi na stronie www.bialykredens.pl

Pod pojęciem niezapowiedzianych wiadomości F.H.U. Karolina Zywar rozumie informacje odnoszące się bezpośrednio do jego serwisów, czasopism, usług i produktów (np. zmiany, wewnętrzne promocje), niekomercyjne listy (np. życzenia, komentarze osobiste itp.) oraz informacje komercyjne, których rozsyłka została opłacona przez klientów F.H.U. KarolinaZywar.

Podmioty zlecające komercyjne mailingi nie mają wglądu w dane kontaktowe osób znajdujących się na listach adresowych F.H.U. Karolina Zywar.

Informacje komercyjne są filtrowane w stopniu w jakim jest to możliwe, ograniczana jest ich objętość i wysyłane są sporadycznie.

Jawne Dane Osobowe

Dane osobowe podane na serwisach należących do F.H.U. Karolina Zywar przy okazji wysyłania komentarzy do artykułów, odpowiedzi na forum itp. są dostępne dla wszystkich odwiedzających strony zawierające te dane. F.H.U. Karolina Zywar nie ma możliwości zabezpieczenia Was przed osobami prywatnymi lub firmami, które te dane wykorzystają do przesłania Wam nieokreślonych informacji. Dlatego dane te nie podlegają Polityce Prywatności.

Inne formularze

Formularze znajdujące się gościnnie na serwisach należących do F.H.U. Karolina Zywar i dotyczące usług, produktów, serwisów i czasopism nieobsługiwanych przez F.H.U. Karolina Zywar nie podlegają Polityce Prywatności.

Partnerzy

Polityka Prywatności nie dotyczy serwisów i firm, których dane kontaktowe podane są w serwisach i czasopismach należących do F.H.U. Karolina Zywar.

W przypadku pytań proszę pisać:
sklep@bialykredens.pl

Wyłączenie Odpowiedzialności

Nie powinno się bezwarunkowo korzystać z wszystkiego, co przedstawiamy na naszych serwisach. Porady, które udostępniamy powinny być szczegółowo analizowane, porównywane z własnym przypadkiem, ewentualnie konfrontowane z innymi podobnymi publikacjami i dopiero, gdy będą one przedstawiały się jako odpowiednie w danym przypadku, wprowadzane w życie.

Zawarte w serwisach nasze własne artykuły i artykuły gości zawsze zgadzają się z naszą opinią i opinią właśnie są.

Opinie wyrażone przez społeczność na forum, w komentarzach lub w inny sposób nie zawsze są zgodne z naszą własną.

F.H.U. Karolina Zywar oraz jego redakcja nie bierze na siebie odpowiedzialności za zamieszczone reklamy. Kupujący powinien być ostrożny odpowiadając na reklamę, bądź wysyłając pieniądze. Wprawdzie przykładamy sporą wagę do tego, aby reklamodawcy, którzy publikują tu swoje reklamy byli wiarygodni, ale nie możemy odpowiadać za ich czyny. Dane adresowe jak i szczegóły oferty każdego reklamodawcy można uznać za pewne tylko w momencie publikacji.
Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl